Dbasz o skórę? Możesz się zdziwić!

 

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatologii cieszą się niezwykłą popularnością wśród kobiet oraz mężczyzn. Pacjenci w zależności od problemu z jakim przyszli do specjalisty, kierowani są na różnego rodzaju terapie, które mogą być bardziej lub mniej inwazyjne. Niemniej jednak po wyjściu z gabinetu lekarskiego pozostają oni dalej pod stałą kontrolą i opieką dermatologa czy kosmetologa. Skóra po wykonaniu różnego typu kuracji powinna podlegać prawidłowemu procesowi gojenia się i regeneracji. W tym czasie niezwykle ważna jest prawidłowa pielęgnacja, która przyspieszy ten proces.

Mezoterapia, botox, laseroterapia czy głębokie złuszczanie naskórka… Pomimo prawidłowego wykonania zabiegu z zakresu dermatologii czy medycyny estetycznej, skóra jest uszkodzona, podrażniona, zaczerwieniona, a także cechuje ją stan zapalny. W przypadku niektórych zabiegów może dojść do pieczenia czy świądu. Wszystkie wymienione cechy są reakcją organizmu na wykonaną ingerencję ze strony lekarza nakierowaną na skórę. Jej efektem jest uruchomienie procesu zapalnego, z którym bezpośrednio wiąże się gojenie, a więc regeneracja i odbudowa.

Niestety większość kosmetyków dostępnych w drogeriach może wywoływać podrażnienia i pogłębiać proces zapalny a nawet sprzyjać alergii. Z tego względu wykorzystuje się preparaty apteczne, które działają jak opatrunek dla zranionej skóry.

Najlepiej zaopatrzyć się w preparat na bazie octenidyny (Octenisept), który jest przeznaczony do delikatnej, wrażliwej i skłonnej do podrażnień skóry, po zabiegach dermatologicznych. Octenisept nie zawiera substancji zapachowych ani konserwantów, jest bezbarwny i bezbolesny (nie wywiera efektu pieczenia).

To co najważniejsze – posiada szerokie działanie bakteriobójcze i przeciwgrzybiczne, co pozwala uniknąć infekcji skórnych w wyniku zabiegu oraz prowadzi do szybszej regeneracji naskórka.

Octenisept nie zawiera alkoholu i w związku z tym nie wysusza skóry. Używając Octenisept, należy zwilżyć skórę na czas 1 min. Nie ma potrzeby zmywania, po jego użyciu wystarczy zostawić do wyschnięcia i nałożyć krem pielęgnacyjny .

Octenisept likwiduje dyskomfort spowodowany kłuciem, pieczeniem czy ściągnięciem.

Octenisept. Zawsze przy Tobie!

Zdrowie jest najważniejsze dlatego już od pierwszych dni zadbaj o prawidłową pielęgnację.

Octenisept, jako jedyny lek, zapewnia higienę i bezpieczeństwo Tobie i Twojemu dziecku.

Lek wydawany bez recepty. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Kontakt

Schulke Polska Sp. z o. o.

Aleje Jerozolimskie 132

02-305 Warszawa

www.octenidynairodzina.pl

Masz pytania? Odpowiemy na nie! Zostaw kontakt.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Schulke z siedzibą w Waszawie, na powyższy adres e-mail, informacji handlowych dotyczących oferty handlowej *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz sprzedaży produktów i usług, przez  przez Schulke z siedzibą w Waszawie *

Oświadczam, że akceptuję  Politykę Prywatności *

* Pola wymagane

Copyright © 2016, Schulke, wszelkie prawa zastrzeżone

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij